Yeni Üyelere Özel İlk Alışverişte %40 İndirim!

Hakkımızda


Kendinize ve sevdiklerinize bir iyilik yapın, sadece birkaç dakikanızı ayırın ve INCIA’yı keşfedin.

Doğal kişisel bakım, sabun ve temizlik ürünleri üretme hikayemiz; farklı özelliklere sahip sentetik hammaddeleri ve katkı maddelerini içeren ürünlerin insan sağlığında oluşturduğu zararlı etkileri araştırıldıktan sonra başladı. Bu alanda üretilen ürünlerde kullanıldığını gördüğümüz bir çok zararlı maddeyi ( Petro kimyasallar, silikon, sentetik koku, boya ve koruyucular, metilizotiazolinon, SLES, PEG, ağır metaller v.b. ) kullanmadan bu ürünleri üretmeyi başarabileceğimizi düşündük ve patent korumalı buluşlarımız, mükemmeliyetçi üretim süreçlerimiz sayesinde bunu başardık.

Önce hayal ettik. INCIA keşfedilmeyi bekleyen bir yer olsaydı? Hep aradığın ama bir türlü bulamadığın… Nasıl bir yer olurdu?

INCIA’da doğanın coşkulu ve bereketli yeşilinin bolluğu, gürlüğü gibi vücudunun doğası da yeniden coşkuyla yeşermeye başlar. Kendisinden yeniden doğar.

INCIA’da hiç yapay bir koku solumazsın. Parfümlere ihtiyacın yok burada. Toprağın, suyun, havanın yani doğanın yani insan doğasının, yaşamı mümkün kılan her şeyin birbirine karışıp oluşturduğu kokular tüm vücudunu sarar.

INCIA’da olmak, INCIA’da kalmak vücudunu, cildini kirleten, yoran, zehirleyen ne varsa hepsini hayatından çıkarmaktır aslında. Başlı başına bir mucize olan vücuduna , cildine yeniden canlanmak, iyileşmek, yenilenmek için bir fırsat sunmaktır.

INCIA nerede? O’nu bugüne kadar çok aradığını biliyoruz. Biz yolu gösterelim. Araştır ve INCIA’yı keşfet. Ne kadar haklı olduğumuzu kendi gözlerinle göreceksin.

Bugün değil, şimdi vücudunun doğasını bozan, yok eden ne varsa bırak INCIA temizlesin, yenilesin.

İncia ürünlerinin hayranlık uyandıran kokuları nereden geliyor?

Örneğin INCIA dudak besleyicilerin kokuları, tamamen doğal bitkilerin uçucu yağlarından, bitki özünde hiçbir değişikliğe yol açmayan ve bu özütlere zarar vermeyen buhar distilasyonu yöntemiyle elde ediliyor. Bu sayede INCIA ürünlerinin kokularının %100 doğal kalmasını, doğa gibi kokmasını sağlamayı başardık. Tüm INCIA ürünleri hakkında uzun uzun ve çok detaylı bilgiler hazırladık. Ürünleri incelerken her ürünün açıklama bölümünde tüm detayları bulabilirsin. Daha fazlası için bizi arayabilir ya da mail gönderebilirsin.

Bir sürü doğal ürün var. Peki INCIA’nın farkı nedir?

Önce “ben doğalım” diyen ürünlerin içeriklerini incelemeni tavsiye ediyoruz. Sentetik hiçbir koruyucu, silikon, sentetik koku, boya , koruyucu, parafin v.s olmadığına emin olman çok önemli. Emin olamıyorsan bize mail atabilir ya da arayabilirsin. Ya da INCIA’yı rahatlıkla deneyebilirsin çünkü ürünlerimizde kullanacağımız tüm içeriklerin tamamen doğal olduğunu BioArge Laboratuvarları’nda test ediyor, tamamen katkısız ve saf olan doğal içerikleri patent korumalı buluş ve yöntemlerimizle içeriğin özüne zarar vermeden kullanıyoruz.

Bütün INCIA’lar cildinin doğal florası ile uyumlu ve bu çok ama çok önemli.

Bazı kişisel bakım ürünlerinde renk verici katkı maddeleri kullanılıyor ve bu maddeler ağır metal tuzları içeriyorlar. Yapılan çalışmalar, bu maddelerin çoğunun kanserojen (kansere yol açabilen) olduklarını gösteriyor. Yine bazı dudak balzamlarında nem koruyucu olarak kullanılan parafin ve sentetik mum gibi cildinin doğası ile uyumlu olmayan sentetikler, vücuduna çok ciddi hasarlar verme potansiyeline sahipler. Cildinin doğal florası yani kendine has ve çok değerli bir yapısı var. Kullandığın birçok kozmetik ürün bu floraya zarar verebiliyor. Cildinin kendi kendini yenilemesi için bile vakti olmuyor. INCIA bu doğal floraya uyumlu ve ona zarar vermiyor. Sadece bunun için bile INCIA’yı araştırmaya değer.

Doğayı, ağaçları, yeraltı sularını, soluduğumuz havayı korumayı başardık.

Cildimizi INCIA sayesinde koruduk, yenilendik, INCIA temizlik ürünleri ile sevdiklerimizin evlerimizde soluduğu havayı temizledik diyelim. Peki tüm bu sabunlar, temizlik ürünleri, bakım ürünleri onlarla işimiz bittiğinde ve doğaya karıştıklarında ne olacak? INCIA ürünlerinin karıştığı yeraltı sularından beslenen balıklar, oradan su içen hayvanlar hiç ama hiç zarar görmeyecek. Havaya zehir saçılmayacak ve tamamen doğal INCIA doğaya geri dönmüş olacak. INCIA’da doğaya zarar verebilecek hiçbir şey yok. Ambalajlarımız %100 geri dönüşümlü ambalajlar. Özetle, INCIA doğa kadar saf. Vücuduna, cildine yeniden canlanması için bir fırsat ver ve INCIA’yı keşfet.