Yeni Üyelere Özel İlk Alışverişte %40 İndirim!

Üretim Tesisimiz


Glohe

Doğanın bize sunmuş olduğu bitkilerin mucizevi etkilerini çeşitli ürünlerde test ediyoruz.

Glohe’nin kendine özgü bitki özütleme teknolojisi ile herhangi bir solvent ve yapay kimyasal kullanmadan, bitki özlerini en yüksek verimle elde ediyoruz. Ürünlerde kullanılan doğal esansiyel yağların bitmiş üründe homojen bir şekilde dağılmasını sağlamak için ses dalgaları teknolojisini kullanıyoruz. Ayrıca sabun bazlı ürünlerde, Super-Fat Tekniği ile cildin ihtiyacı olan sebum dengesini koruyoruz.

Yoğun Ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdiğimiz, antimikrobiyal etkinliği yüksek, bitkisel koruyucu ile istenmeyen bakteri ve mantarları doğal bir şekilde yok ediyoruz. Böylece ürünlerimiz cildinizin florasına zarar vermiyor. İlaç üretimi kullanımı standartlarında saf su kullanıyoruz. Üretimde kullandığımız saf su, ilaç üretiminde kullanılmasına izin verilen saf su ile eşdeğer.

Kullandığımız hammaddelerin doğal olduğundan emin oluyoruz!

Kullandığımız tüm hammaddelerin %100 doğallığından, tamamen bitkisel kaynaklı olduğundan ve kalitesinden emin olmak için, laboratuvarımızda bulunan yüksek teknolojiye sahip kalite-kontrol cihazları (GC-MS, UV-Spektrofotometre vb.) ile hammaddeleri test ediyoruz.

Fabrika Mikrobiyoloji Laboratuvarı

AR-GE ekibimizin tamamladığı formülasyonları fabrikada üretime alırken, mikrobiyolojik bir üremenin olup olmadığını test ediyoruz. Bu testleri in-proses olarak belli aşamalarda ve bitmiş üründen numune alarak yapıyoruz.