Yeni Üyelere Özel İlk Alışverişte %40 İndirim!

INCIA %100 Doğal mı?


%100 DOĞAL İÇERİK : INCIA

INCIA ürünleri %100 doğal içeriğe sahiptir. Ürünlerinin hiçbirinde zararlı kimyasallar kullanılmaz. İçerikleri üretim süreci boyunca 355 farklı test ve analizden geçer. INCIA ürünleri doğallığını Etko Cosmos Natural ve uluslararası geçerli BRC-CP sertifikalarıyla kanıtlamaktadır.

INCIA tüm hammaddeleri doğal mı? INCIA zararlı kimyasallar kullanılıyor mu?

INCIA markalı ürünlerde hiçbir şekilde doğal olmayan sentetik içeriklere yer vermiyoruz. 

Bir üründe sentetik koruyucu, petro kimyasal, kimyasal köpürtücü, sentetik boya, sentetik koku, mineral yağ, silikon, paraben, PEG, EDTA gibi hammaddeleri kullanmanın maliyeti düşürdüğünü bildiğimiz halde, bu saydığımız hammaddelerin hiçbirini doğaya ve insana verdiği zarardan kaçınarak ürünlerimizin hiçbirinde kullanmıyoruz. 

Çözüm ortağımız BİO-ARGE Laboratuvarı’nda titizlikle analizlerden geçirdiğimiz doğal hammaddeleri kullanarak doğal içeriklere ulaşıyoruz. 

Bu uzun sürecin sonunda tamamı cilt florasıyla uyumlu ve dermatolojik testler uygulanmış, güvenirlilikleri test edilmiş ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

INCIA ürünleri üretim süreci boyunca kaç kez analiz ediliyor? 

Hammadde sürecinden başlayarak üretim süreci sonuna kadar her bir ürünümüzü 355 ayrı test ve analizden geçiriyoruz. Rahatlıkla diyebiliriz ki, INCIA ürünleri hammadde sürecinden rafta yerini alana kadar, kullanıcılarımıza ulaşarak yolculuğunu tamamlayana kadar yüzlerce testten geçerek her defasında doğallığını kanıtlıyor. 

INCIA içeriklerine ulaşmak için hayvanlar üzerinde test yapılıyor mu? 

INCIA ürünlerinin hiçbirinde hayvanlar üzerinde test yapmaz. 

INCIA ürünlerinin sertifikaları nelerdir? 

INCIA ürünleri, Bio-Arge  Laboraturarları ve üretim sürecinde fabrikamızda tabi tuttuğumuz testler dışında , her ürünümüzle ayrı ayrı Etko Cosmos Natural sertifikasına sahiptir. Etko Cosmos Natural sertifikası, uluslarası geçerliliğe sahip olup, %100 doğal ve temiz içerikli bir marka olduğumuzu kanıtlamaktadır. Bunun yanında, ürün güvenliği ve kaliteli GMP ilkelerine uygun üretim yaptığımızı kanıtlayan uluslararası geçerli BRC-CP sertifikamız da bulunmaktadır. 

Tüm bu sahip olduğumuz sertifikaları ve firmamız hakkında bilgileri www.incia.com adresinden detaylı incelemeniz bizleri memnun edecektir.