Yeni Üyelere Özel İlk Alışverişte %40 İndirim!

Sağlıklı ve Doğal Bronzlaşmak İçin


Yaz demek, bol güneş ışığı ve bronzlaşmak demektir. Sağlıklı bir şekilde güneşlenerek canlı ve bronz bir tene sahip olmak yazın vazgeçilmez aktiviteleri arasında yer alır. Doğal ışıltılı ve sağlıklı bir bronzluğa sahip olmanız için bronzlaştırıcı ürünlerden, koruyuculardan ve birkaç ipucundan yararlanmalısınız. Bronzlaşmak ve kadifemsi bir tene sahip olmak için tamamen doğal yağlardan oluşan mükemmel formüllü Incia bronzlaştırıcı ürünlerini keşfedin!

Sağlıklı Bronzlaşmak için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sağlıklı Bir Şekilde Nasıl Bronzlaşılır?

Cildinizde hasar ve güneş yanıkları oluşturmadan etkili bir şekilde bronzlaşmak için dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. En sağlıklı şekilde nasıl bronzlaşılacağını öğrenerek yaz boyunca etkisini koruyan ışıltılı bir tene sahip olabilirsiniz.

  • Kuru cilt, daha hızlı yanmaya ve nemsizliğe neden olur. Bu yüzden güneşe çıkmadan önce cildinizi nemlendirdiğinizden emin olun.
  • Güneşin zirvede olduğu 10:00-16:00 saatleri arasında direkt ışınlara maruz kalmaktan kaçının.
  • Güneş kremi ışınları engeller ve cildinizin bronzlaşmasına izin verir. Bu yüzden güneşe çıkmadan koruyucu krem sürün.
  • Çok fazla UV radyasyonu cilde nüfuz ettiğinde hücrede değişikliklere neden olabilir. Bu değişiklikler güneş yanığına, erken yaşlanmaya, DNA hasarına ve nihayetinde cilt kanserine yol açabilir. 
  • İlk güneşe çıktığınızda kademeli şekilde bronzlaşabilmek için ışınların dik açıyla gelmediği saatlerde yavaşça güneşlenin.
  • Doğal içerikli yağ ve bronzlaştırıcı ürünler sayesinde kalıcı ve sağlıklı bir sonuç elde edin.

Teninizin Işıltısını Doğadan Alın

Doğanın mucizevi yağlarından ve vitaminlerinden oluşan bronzlaştırıcı, cilt sağlığını korurken aynı zamanda beslenmeye de yardımcı olur. Havuç tohumu yağı, kakao yağı, makademya yağı, skualen, avokado yağı, hindistan cevizi yağı, ayçiçek yağı ve E vitamini sağlıklı bronzlaşmak için doğanın sunduğu mucizeler arasında yer alır. Paraben, parfüm, sentetik yağ, silikon ve boya içermeyen doğal bronzlaştırıcı ürünler, cildin nemini korumasına ve beslenmesine katkı sağlar. Canlı ve parlak bir bronzluğa sahip olmak için bronzlaştırıcı doğal yağlardan yararlanabilirsiniz. 

Havuç tohumu yağında bulunan beta-karoten, bronzluğun doğal ve kalıcı olmasına yardımcı olur. Antioksidan özellikler ise güneşin etkilerine karşı koruma sunar. Skualen ve zeytinyağı gibi doğal nemlendirici içeriklerle cildinizi kadife kadar pürüzsüz hissedebilirsiniz. Hindistan cevizi ve kakao yağının doğal bronzlaştırıcı ve besleyici etkisiyle cildinizi hiç olmadığı kadar sağlıklı hissedebilirsiniz. Bitki özlerinin ve yağların büyüleyici ve aromatik kokusu sayesinde sahilde güneşlenirken ruhunuzu canlandırmanın da keyfini çıkarın!

Doğal ve Kalıcı Bronzluk Nasıl Elde Edilir?

Sağlıklı ve doğal bir şekilde bronzlaştıktan sonra bu harika ve ışıltılı tenin etkisini uzun süre sürdürmek isteyebilirsiniz. Güneşe doğru şekilde hazırlanmayan ve ardından bakımları yapılmayan ciltlerde bronzluğun etkisi de kısa sürede yok olur. Bronzlaşmadan önce peeling yapmak cildi ölü derilerden arındıracağı için daha sağlıklı ve kalıcı bir bronzlaşma sağlar. Ölü cilt hücrelerinden arınmak için şeker, tuz, yulaf veya Türk kahvesi gibi doğal ürünleri deneyebilirsiniz. Bronzlaşma sonrası losyon uygulamak ise lekelerin ve cilt soyulmasının önüne geçer. 

Aloe vera gibi yatıştırıcı ve ferahlatıcı bitkiler veya özünden oluşan losyonları her güneş banyosundan sonra kullanabilirsiniz. Cildinizi güneş sonrasında yatıştırmak ve ferahlatmak için jojoba yağı veya argan yağı gibi bitkisel yağlardan da yararlanabilirsiniz. Cildinizdeki bronzlaşmanın daha uzun süre devam edebilmesi için havuç, badem, nar, lahana, ıspanak, pazı ve marul gibi sebzeleri beslenme rutininize ekleyebilirsiniz. INCIA Doğal Bronzlaştırıcı Yağ cildinizin dengesini koruyan, çevreye ve insan sağlığına duyarlı saf içerikleriyle kalıcı ve doğal bir bronzluk sağlar. INCIA Bronzlaştırıcı Doğal Yağ, içeriğindeki tamamen katkısız yağ ve vitaminler sayesinde sizi güneşin keyfini doyasıya çıkarmaya davet eder!