Yeni Üyelere Özel İlk Alışverişte %40 İndirim!

Doğal Anne Bebek

19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Doğal Anne ve Bebek Bakım

Bir anne, bebeğinin dünyaya geleceğini öğrendiği andan itibaren onun için hep en iyisini ve en doğalığını ister. Bebek kozmetik ürünlerinin doğal içerikli olması bu yüzden en çok anneler için önem taşır. Bebeğinin hassas tenine değecek tüm ürünlerin %100 doğal olması ise her annenin hayalidir. Annelerin bu masum ve haklı hayali Incia %100 Doğal Anne ve bebek bakım ürünleri ile mümkün. Doğal anne bebek bakım ürünleri ile hamilelik sürecinde vücudunuza hak ettiği ilgiyi gösterirken ve doğum sonrası yine hem kendiniz, hem bebeğiniz için eşsiz bakım sağlayabilirsiniz. Incia doğal anne ve bebek bakım ürünleri, bu heyecanlı sürecinizde en yakın bebek bakım uzmanınız olacak! Uzun bir yolculuk sonrasında, bebeğiniz artık dünyayla tanıştığında hassas vücuduna sadece doğal bebek ürünlerinin temas etmesi çok önemlidir. Çünkü bebek cildi, kimyasal içeriklerin zararlarına karşı yetişkin cildinden çok daha fazla savunmasızdır. “Cildimiz en büyük ağzımızdır” denir. Bu yüzden bebek cildine temas eden bakım ürünlerinin içeriklerinin de dolaşım sistemine karıştığı bilinmektedir. Hatta emzirirken annenin kullandığı kozmetik ürünlerin kimyasal içeriklerinin bile bebeğin dışkısında ve kanında bulunduğunu kanıtlayan araştırmalar mevcuttur.

Incia ailesi olarak, bebeğinize ne kadar özen gösterdiğinizi ve onun en kıymetliniz olduğunu biliyoruz. Bu yüzden onun cildine en iyi gelecek, özenle bakım yapacak, tamamen doğal ürünleri siz kıymetli ebeveynler ve bebekler için üretiyoruz. Yeni annelerin vücudundaki değişimlerin daha kolay ve hasarsız atlatılabilmesi için %100 doğal hamile ve anne bakım ürünlerimizi, bebeklerin ilk gününden itibaren güvenle bakımı için ise doğal bebek bakım ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz ve bebeğiniz için en uygun ve doğal bakım ürünlerini incelemek ve satın almak için hemen ürün detay sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Doğal Anne ve Bebek Bakım Ürünleri

Doğal anne ve bebek bakım ürünleri ile kendinize ve bebeğinize bir iyilik yapmak ister misiniz? Doğal anne ve bebek bakım ürünleri kategorisinde;; hamilelikte oluşabilecek karın çatlakları için Karın Çatlak Jel Kem, bebek pişik önleyici krem,, göğüs ucu bakım kremi ve bebek yağı gibi ürünler yer almaktadır. Ürünlerimiz, tamamen doğal hammaddeler kullanılarak üretilmiştir. Hiçbir şekilde gluten barındırmayan anne ve bebek bakım ürünlerimizin içeriğinin doğallığı, BioArge Laboratuvarları’nda test edilmiştir. Ürünlerimizin üretimi sürecinde hiçbir aşamada hayvanlar üzerinde deney yapılmamıştır. Tüm toksisite testleri dünyada sayılı firmada bulunan ve Glohe bünyesindeki özel hücre kültürü laboratuvarlarında yapılmıştır. Incia’da, yeni anneler tarafından kendilerinin ve yeni doğan bebeklerinin bakım rutininde gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek, narin ciltleri yormayacak %100 doğal bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Ürünler, etkileri ve içerikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili ürün sayfalarına göz atabilir, özellikle hassas ciltler için ideal bu ürünleri tercih ederek siz de kendinize ve bebeğinize ihtiyacınız olan hassas bakımı sunabilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri, güvenli online ödeme seçenekleri ile 7/24 kolayca sipariş verebilirsiniz.

Dilerseniz Anne Bebek Bakım ürünleri ile tüm gününüzü kaplayacak bir rutin oluşturabilirsiniz.

9 Adımda Anne Bebek Bakım Rutini:

1. adım: Karın çatlaklarını önlemek için hamileliğin 2. ayından itibaren kullanılabilen Incia %100 Doğal Karın Çatlak Jel Kremi karnınıza ve ihtiyaç olan bölgelere her gün düzenli olarak masajla birlikte uygulayabilirsiniz.
2. adım: Hamileliğin son aylarından itibaren, emzirme sürecindeki göğüs ucu çatlakların oluşumunu engellemek için Incia %100 Doğal Göğüs Ucu Bakım için Jel Kremi mutlaka düzenli kullanmalısınız..
3. adım: Hamilelik sürecinden itibaren kimyasal içerikli çamaşır deterjanlarından mümkün olduğunca hem kendiniz, hem bebeğinizin çamaşırları için uzaklaşın. Kimyasal içerikli çamaşır deterjanları hem kalıntı bırakabilir, hem de solunum yoluyla size ve bebeğinize zarar verebilir. Bu yüzden tamamen Doğal Incia Bebek Çamaşır Sabunu’’nu tüm çamaşırlarınızda tercih edebilirsiniz. Yeni Incia Bebek Çamaşır Sabunu, içeriğindeki doğal hammaddeler sayesinde çamaşırlarınızı yumuşatıcı gerektirmeden yumuşacık yapar, renkli ve beyaz tüm çamaşırlarda rahatlıkla kullanılabilir.
4. adım: Yine hamilelikten itibaren sizin yediğiniz her şeyi bebeğiniz de yemiş demektir. Bu yüzden içerisinde sentetik bileşenler olan bulaşık deterjanlarınız ile vedalaşın ve tamamen doğal Incia Bebek Bulaşık Sabunu (elde yıkama) ile tanışın. Doğum sonrasında ise emzik, biberondan, oyuncaklara ve çocukluk çağında yine tüm çocuk bulaşıklarına yanınızda olacak bu temiz içerikli ürünü güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.
5. adım: Bebeğinizin ilk dönemlerinde saçlı derisi, saçları ve cildi çok hassas olduğundan yumuşacık köpük formunda, konak oluşumunu da engellemeye yardımcı olan Incia %100 Doğal Bebek Saç ve Vücut Şampuanını mutlaka deneyin. Daha büyük çocuklar için ise dilerseniz Köpük Şampuanı kullanmaya devam edebilir, Dilerseniz Incia %100 Doğal Çocuk Jel Şampuanı’nı (Saç ve Vücut için) kullanmaya başlayabilirsiniz.
6. adım: Bebeğinizi yıkadıktan sonra rahatlatmak için Aromaterra Huzurlu Bebek %100 Doğal Aromatik Yağ’ı ayaklarının altına masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
7. adım: Bebeğinizin ve çocuğunuzun tüm cildine petro kimyasal türevi içermeyen Incia %100 Doğal Bebek Yağı’nı her banyo sonrası masajla uygularsanız hem cildi nemlenecek ve dış etkenlerden korunacak, hem de rahatlayacaktır.
8. adım: Kuru ve çok kuru ciltli bebekler her zaman daha fazla neme ihtiyaç duyar. Bu hassas ciltli bebekler ve çocuklar için Incia %100 Doğal Kuru Ciltler için Jel Krem geliştirildi. Çok temiz içerikli bu ürünün bebek bakımında en büyük yardımcılarınızdan biri olacağına eminiz.
9. adım: bebek ve çocukların cildi klasik sabunları kullanmak için fazla hassas olabilir. Ayrıca el yıkamayı köpük formundaki onlara özel bir sabun ile daha pratik şekilde sevdirebilirsiniz. Bu yüzden ilk günden itibaren gönül rahatlığı ile Incia Doğal Bebek Köpük Sabunu tercih edebilirsiniz.