Yeni Üyelere Özel İlk Alışverişte %40 İndirim!

Gizlilik Politikası


İşbu gizlilik sözleşmesi www.incia.com sitesinin tüm kullanıcıları ve üyeleri yönünden geçerlidir. www.incia.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, Gizlilik Sözleşmesi’ nde belirtilen hizmetleri sunabilmek amacıyla işlenebilir ve farklı mecralarda kullanılabilir. Kullanıcı www.incia.com  sitesini ve sunulan hizmetleri kullanmakla, işbu Gizlilik Sözleşmesinin hüküm ve şartlarını kabul etmiştir.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.incia.com müşterilerine daha özel, etkin ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla, bazı iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak rızanız dahilinde veya resmi makamlarca ve yargısal kurumlarca usulü dairesinde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara ve yargısal kurumlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Gizlilik politikası bağlantılı diğer internet siteleri için de geçerlidir.

Kullanıcının sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Kullanıcı ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Kullanıcı değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. www.incia.com’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Mail listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden “Hesabım” bölümde “Üyelik Bilgileri Güncelleme” alanında “Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum” seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.incia.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.incia.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. www.incia.com‘a dilediğiniz zaman info@incia.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Banka dan kaynaklı sorunlar Kullanıcının riskindedir. 

Şifreniz, kullanıcı hesabınızın anahtarıdır. Özgün numaralar, harfler ve karakterler kullanılarak oluşturulmalıdır, şifrenizi hiç kimse ile paylaşmamanız ve gizliliğini sağlamanız güvenliğiniz için gereklidir. Şifrenizi veya kişisel bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmanızdan kaynaklı tüm sonuçlardan Kullanıcı olarak Sizin sorumlu olacağınız, bu durumun kişisel bilgilerinizin mahremiyetini kaybetmesine yol açma ve dolayısıyla sizin adınıza başkaları tarafından gerçekleştirilen ve hukuken bağlayıcı işlemlerin muhatabı konumuna gelebilme riskiniz unutulmamalıdır. Şifre güvenliğinizin herhangi bir nedenle tehlikeye girmesi halinde, derhal bildirimde bulunmalı ve şifrenizi değiştirmelisiniz.

Destek hattına başvurmanız halinde, mümkün olan en kısa sürede, yaptığınız işleme göre ve yasal mevzuat çerçevesinde hesabınız kapatılarak, kişisel bilgilerinizin görüntülenmesi engellenebilecektir. Kapatılan hesaplara ait kişisel bilgileriniz, suistimalin ve suç teşkil eden eylemlerin önlenmesi, ihtilafların halli, Mesafeli Satış Sözleşmesi‘nin uygulanması ve yasal gereklilikler yönünden saklanmaktadır. 

Verilerin korunması ve güvenliği ve yetkisiz erişimlere karşı korunması yönünden gerekli tedbirler alınmakla birlikte; değişken risk faktörleri dolayısı ile kişisel bilgilerinizin her zaman gizli kalacağı ve güvenliğinin garanti edildiği yönünde bir teminat verilememektedir. 

Bize aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Koşuyolu Salih Omurtak Sk. No:101 Kadıköy / İstanbul 

Telefon: 0216 325 05 35

E-Posta: info@incia.com

Destek hattı : 0216 325 05 35