Yeni Üyelere Özel İlk Alışverişte %40 İndirim!

Doğal Güneş Kremi & Koruyucuları

15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Doğal Güneş Koruyucu Ürünleri

Bahar ve yazın doğanın canlanması ile hem çevresel olumsuz faktörler, hem de güneş ışınları diğer aylara göre daha zorlayıcı olabilir. Olumsuz çevresel koşullar gibi, kimyasal bileşenlerin de size zarar vermesine izin vermek istemiyorsanız doğal Incia güneş koruyucu ürünleri size çok uygun olabilir.
Doğal güneş ışığı her ne kadar sağlıklı bir bünye için gerekli olsa da, özellikle de yaz aylarında dış mekanlarda uzun süre zaman geçirmek ve gereğinden fazla güneş ışığına maruz kalmak, cilt için risk oluşturmaktadır. Incia’nın yaz cilt bakımı ürünleri kategorisinde, UV ışınlarına karşı non nano mineral filtre teknolojisi sayesinde etkili ve zararsız bir koruma sağlayan doğal güneş kremi, güneş yağı ve güneş losyonu ile; güneşli günlerde dışarıda gönül rahatlığıyla vakit geçirebileceksiniz.

Etkili ve Doğal Güneş Yağı ve Losyonu

Incia %100 doğal güneş kremi ve güneş yağı kategorisinde bulabileceğiniz ürünler tamamen doğal içerikleri ile güneş ışınlarının cilt üzerindeki olumsuz etkilerine karşın etkili bir koruma sunar. Diğer filtrelerin aksine, güneş ışınlarını yansıtarak işlev gösteren doğal mineral filtre içeren Incia 50+ SPF güneş kremi ve güneş yağı, UV ışınlarına karşı koruma sunmalarına ek olarak, içeriklerinde yer alan tamanu yağının etkisi ile cilt görünümünün onarımına da yardımcı olurlar.

Kategori sayfalarında inceleyebileceğiniz doğal güneş koruyucu ürünler; vücut, yüz ve bebekler için olmak üzere üç ana gruba ayrılmıştır. Ayrıca sağlıklı bronzluğu önemseyenler için Incia %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ da bu kategorinin yeni ve benzersiz bir ürünüdür.

Bebek Güneş Kremi

Incia Bebek için %100 Doğal Güneş Kremi; içeriğindeki Shea Yağı, Aynı Sefa Yağı, Tamanu Yağı, Hindistan Cevizi Yağı ve Galactoarabinan hassas bebek cildine eşsiz bir güneş bakımı sunarken, Ecocert onaylı doğal mineral filtresi ile güvenli koruma sağlıyor.

Yetişkin Doğal Güneş Kremi

Incia Vücut için %100 Doğal Güneş Kremi; cilt için doğal koruma ve bakım sağlayan Shea Yağı, Tamanu Yağı, Susam Yağı, Galactoarabinan ve Skualen içeriğine sahip.

Tüm INCIA güneş kremi ve güneş yağı ürünleri, doğallığının kanıtı olan Ecocert sertifikalı doğal mineral filtre içeriyor.

Yazın Kullanılması Gereken Güneş Koruyucu Ürünler

Yazın korunmamız gereken tek şey maalesef güneş değildir. Özellikle havaların ısınması ile gündüz ve gece, açık havada ve evde yaşanabilecek. Böylece hem çocuğunuz doğayı daha rahat keşfeder, hem de siz güvenle onu yeni keşiflerinde destekleyebilirsiniz. Ürünleri, içeriklerini, etkilerini ve kullanım önerilerini detaylı bir şekilde incelemek için ilgili ürün sayfalarına göz atabilir, ihtiyacınıza uygun ürünleri güvenli online alışveriş sistemimizle yalnızca birkaç tıkla kolayca sipariş verebilirsiniz.